אטרקציות בגולן

קטיף דובדבנים ופירות יער במושב אודם, בקיבוץ אלרום, בעין זיוון, באחד ממטעי הדרוזים בצפ' הגולן .

חוויה שאסור לפספס בעונה המתאימה (מאי-יולי)

דה קרינהבוטיק השוקולד בעין זיוון – החוויה המתוקה של צפון הגולן.. מסע מרתק אל עולם השוקולד, מקורות הקקאו, תעשיית השוקולד. נצפה בטכניקות של יצירת שוקולד בעבודת יד ונטעם ממעשי ידיה של השוקולטיירית קרינה.

בונה הגיטרות באלוני הבשן – מפגש מרתק עם אמן- מוזיקאי- יוצר ואדם כשרוני שמארח אותנו בסדנא שלו ומספר על מסע חייו ועל אמנותו הייחודית ברמה בינלאומית- ייצור גיטרות לאמנים בעלי שם בינלאומי .

טיולי ג'יפים , טרקטורונים, רייזרים וכו' – בדרכי עפר, על רקע נופים מרהיבים של החרמון, רמת הגולן הבזלתית, ההררית, המעיינות וערוצי הנחלים העמוקים. אל אתרים לא מוכרים שלא ניתן להגיע אליהם אלא ברכבי 4*4 .  עם הסברים מקומיים של אנשי האזור ובסה"כ – חוויה בלתי נשכחת .

"קול השופר"– בו מספר בעל הבית על אמנותו הייחודית של ייצור שופרות. מנין הוא מביא את הקרניים? איך הוא הופך קרן טבעית לשופר משמיע תרועה? אלו סגנונות נהוגים בעולם היהודי? מהן ההלכות שקשורות בזה? כמובן מדגים את צלילי השופרות השונים ומרתק את המאזינים בסיפורו .

פסל אבן במג'דל שמס – חסן חאטר, מייצר פסלי אבן מגיר ובזלת, מארח בסדנא שלו ומספר על לימודיו בדמשק, על ימים ראשונים של אמנות כיכרות בגולן, על הגיאולוגיה של האזור ועל אהבתו לאדמה, לאבן ולאמנות הפיסול

פסל ברזל במרום גולן – יופ דה יונג ההולנדי הגיע לארץ התאהב בה ונשאר. יוצר בברזל עבודות קטנות וגדולות, מקשט את הקיבוץ, בר בנטל וגם בכיכרות הסיפור וחולון ועוד.

בחן ובהומור הוא מספר על עצמו ועל אמנותו ומלווה בסיור ברחבי הקבוץ .

ועוד… ועוד… ועוד…