צוק מנרה שבמרכזו הרכבל הארוך במדינה המטפס ממבואותיה של קריית שמונה ועד למרומי רכס הרי נפתלי ליד קיבוץ מנרה שבגליל העליון.

חוות "דגי הדן" אשר בקיבוץ דן על גדות נהר הדן באצבע הגליל מציעה, בילוי בחיק הטבע המשולב בהכרות חוייתית עם תהליך גידול דגי הפורל, החל משלב הביצים המופרות ועד למשקל של 550 גרם לשיווק.  חוות "דגי הדן", פתוחה לביקורים בכל יום.

מרכז קנדה - במושבה מטולה שבגליל העליון, ממוקם אתר התיירות מהיפים בישראל. מרכז קנדה משקיף אל נוף גלילי מקסים ומציע שפע של פעילויות ספורט ובילוי, תרבות ונופש. הפעילות במרכז מתאימה לכל הגילאים, למשפחות וקבוצות ובכל עונות השנה.

דה קרינה - בוטיק השוקולד בעין זיוון - החוויה המתוקה של צפון הגולן..מסע מרתק אל עולם השוקולד, מקורות הקקאו, תעשיית השוקולד. נצפה בטכניקות של יצירת שוקולד בעבודת יד ונטעם ממעשי ידיה של השוקלטיירית קרינה.

הרפת הרובוטית - מרכז המבקרים היחיד והמיוחד באבני אית"ן שברמת הגולן. פעילות למשפחות (מגיל 3-120): סרט קצר "מהחליבה ביד ועד רובוט שחולב לבד". סיור מודרך בחדר הרובוט. הגמעת עגלים מבקבוק יונקים. הכנת חמאה אישית. שוקו קר/חם לרוויה.

אחד מהאזורים הכי מקסימים שניתן לטייל בהם עם המשפחה, עם חברים ועם העובדים זה אזור רמת הגולן, ותוכלו להיות בטוחים שבכל עונות השנה האזור הזה יהיה מעניין ומרגש עבורכם. קיימות הרבה מאוד אטרקציות שמהן ניתן ליהנות ברמת הגולן, כמו לדוגמא:

כפי שאתם בוודאי יודעים, טבריה היא אחת מארבעת ערי הקודש (האחרות הן כמובן: ירושלים, צפת וחברון), כך שאפשר להבין למה רבים מגיעים לנפוש בה מהארץ ומהעולם. אם גם אתם מתכננים חופשה בטבריה כדאי שתדעו שהחופשה לא חייבת לכלול רק את מתקני המלון, שכן לאזור טבריה יש לא מעט מה להציע למבקרים בו. יש פעילויות בחינם ויש כאלה שעולות כסף, כך שכדאי יהיה לתכנן מראש את החופשה שלכם ולקחת בחשבון את המסלולים השונים ששווה לבקר בהם.

לא אחת קורה שבעידן המודרני אנחנו לא מספיק מתייחסים לטבע ולא מספיק מכניסים אותו לחיינו. אנחנו עסוקים יותר מידי במחשב, בטלפון הנייד ובכל מיני מכשירים טכנולוגיים אחרים, ובהחלט כדאי לעצור מידי פעם ולצאת וליהנות מהטבע המקסים שיש לנו בגליל. מחקרים מראים שאפילו התבוננו בתמונות טבע משפיעה עלינו לטובה, קל וחומר השהייה בחיק הטבע, אז למה אתם מחכים?

למרות הרצון הטוב של כולנו לחיות בשלום ובשלווה, כולנו יודעים ישראל עוד רחוקה מהגשמת המטרה הזאת. אחת מההוכחות לכך זה מספר אתרי ההנצחה שאפשר לראות בכל הארץ, ובעיקר באזור רמת הגולן. אזור זה של ישראל מלא באתרי הנצחה ליחידות השונות של צה"ל, בין אם מדובר על יחידות גדולות ומוכרות ובין אם מדובר על יחידות קטנות יותר. לכן, אם גם לכם חשוב להכיר את אתרי ההנצחה, לדעת איפה הם נמצאים ולבקר בהם, כדאי לכם לעיין ברשימה שהכנו כאן עבורכם.

לא מעט אנשים בטוחים בשנים האחרונות שאם לא ניקח את הילדים לחו"ל בכל חופשה הרי שאנחנו הורים לא מספיק טובים. האמת היא, שהגיע הזמן של כולנו להבין: לא כל טיול צריך לכלול טיסה, להיות ארוך מידי ולעשות הרבה כסף. היום אפשר גם ליהנות מטיולים במסלולים מעניינים מאוד בארץ, ועל כך במאמר שלפניכם.

אחד מהמקומות בישראל שבהם ניתן לראות תמורות ושינויים רציניים בשנים האחרונות, זו המושבה הוותיקה יבנאל. מדובר על מושבה שאומנם בעבר מרבית העיסוק של התושבים בה היה חקלאות, אך עם השנים ניתן לראות כיצד לא מעט מהתושבים החלו לעסוק בתחומים אחרים ובראשם תחום התיירות. עובדה זו מסבירה מדוע היום ניתן לראות לא מעט צימרים למשפחות במקום ופינוקים אחרים, כך שאם גם אתם מתכננים טיול לאזור הזה, כדאי שתקראו את המאמר שלפניכם.